top of page
BİZDEN HABERLER

Mehmet Evran:Türkiye’de eğitim alan uluslararası öğrencilerimize  64 derneğimizle destek oluyoruz.

Türkiye’deki Çadlı öğrenciler KBÜ’de bir araya geldi.

Karabük Üniversitesinin ev sahipliğinde “Türkiye ve Kıbrıs’taki Çadlı Öğrenciler Birliği 4. Genel Kurul Toplantısı” düzenlendi.

 

Türkiye ve Kıbrıs’taki Çadlı Öğrenciler Birliği’nin organize ettiği, “Türkiye ve Kıbrıs’taki Çadlı Öğrenciler Birliği 4. Genel Kurul Toplantısı” Karabük Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

UDEF Temsilcisi Mehmet Evran ; konuşmasında Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu adına burada olduğunu ifade ederek şunları söyledi: “Bugün sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Biz Türkiye’de eğitim alan uluslararası öğrencilerimize 70 ilde 63 derneğimizle destek oluyoruz. Her zaman size destek olmak istiyoruz. Türkiye’yi tercih ettiğinizden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizim sloganımız her zaman bellidir: Biz bir milletiz diyoruz.”

 

 

 

BAŞKANIMIZ FİLİSTİNLİ ÖĞRENCİLER BİRLİĞİ TOPLANTISINDAYDI...

Karabük Üniversitesinde okuyan Filistinli Öğrencilerin oluşturdukları Filistin Öğrenci Birliğinin Toplantı programı 25 Aralık 2018 saat 15:00’te Karabük Üniversitesi Tıp Fakültesi Konferans Salonunda yapıldı. Programa Kuran'ı Kerim tilaveti, Filistin ve Türkiye Marşları ile başlandı. Sonra Filistinli öğrenciler temsilcisi MİQDAD KHDOUR Filistin Birliği hakkında bilgi sundu. Protokol konuşmalarına geçildi. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim KÜRTÜL, Karabük Üniversitesinde Filistin Birliğinin oluşmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.. Sonra Dr. Abdulwahap ZİDAN söz aldı. Filistinin öneminden bahsetti. Altınsafran Uluslararası Öğrenci Derneğini temsilen Başkan Dr. Öğr. Üyesi Saidbek BOLTABAYEV, UDEF ve Altınsafran UÖD hakkında bilgiler verdi. Dün olduğu gibi bugün de Kudüs ve Filistin’in yanında olduklarını belirtti.Birliğin hayırlar getirmesini diledi. Program şiirler ve Filistin Marşları ile sona erdi. Çıkışta Filistinli öğrencilerin sunduğu Filistin kahvesi ve ikramı yapıldı.

 

 

11. Öğrenci Buluşmasına Katıldık.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'ın da katıldığı İstanbul'da yapılan 11. Öğrenci Buluşmasına Karabük Üniversitesi'nde okuyan Uluslararası-Misafir Öğrenciler, Karabük Üniversitesi'nin desteğiyle katılmışlardır.

UDEF Çadlı Öğrenciler Toplantısında.jpg

11. Uluslararası Öğrenci Buluşması Videosu >

11öğrenci buluşması udef.jpg

İHTİYACINIZ OLDUĞU

HER YERDEYİZ

YÖMA

2018

İndir

2. Olağan Genel Kurul Çağrı
Olağanüstü Genel Kurul Çağrısı

3. Olağan Genel Kurul Çağrısı

Bizi Arayın: 90-541-576-57 96   /   infoaltinsafran@gmail.com   /  100. Yıl Mh. Prof. Dr. Burhanettin Uysal Cd. No.15/2 Merkez, Karabük, TR 78050

bottom of page